Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Të gjithë drejt plazhit, fluks automjetesh në autostradën Tiranë-Durrës

po lexohet

Që në orët e para të mëngjesit të sotëm, në autostradën Tiranë – Durrës ka pasur fluks automjetesh.

Radha e gjatë e automjeteve nis nga Vora dhe vazhdon deri në aksin Maminas- Gjiri i Lalzit, një zonë tepër e frekuentuar nga pushuesit kryeqytetas, por jo vetëm.

Në fundjavë, kjo është shndërruar në në pamje të zakonshme jo vetëm në mëngjes por edhe në mbrëmje kur nis dhe kthimi i pushuesëve në Tiranë.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm