Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

“Do jenë katër”/ Jul Deda flet me emra, zbulon cilët do të jenë finalistët e “Big Brother VIP”

po lexohet

Teksa finalja e “Big Brother Vip” po afron, aktori Julian Deda dhe moderatorja Erjola Doçi kanë analizuar rivalët e tyre në garë.

Sipas Jul Dedës këtë sezon do të ketë 4 finalista dhe në këtë katërshe përfshiu veten, aktoren Egla Ceno, moderatoren dhe Romeo Veshaj. Ky i fundit tashmë është shpallur finalisti i parë i BBV.

Por Erjola Doçi ka pasur një mendim të ndryshëm nga aktori duke përfshirë prezantuesen Roza Lati në katërshen finale.

Erjola Doçi: Sa veta mendon se mund të shkojnë në finale Jul? Unë them 5

Jul Deda: 5 janë gjysma e çmimit

Erjola Doçi: 5 mendoj unë, 6 janë shumë

Jul Deda: Me të thënë të drejtën 4 janë tamam

Erjola Doçi: Nëse do të ishin 4 kush do të ishte

Jul Deda: Nuk e di nëse është Meritoni, por ti, Egla dhe unë mund të shkojmë në finale

Erjola Doçi: Ti po more burrë. Edhe Roza është

Jul Deda: Se di, por të shikoj si do të kalosh kërë herë sepse ka të bëjë shumë me këto që kanë ndodhur këto ditë

Erjola Doçi: Duke më vendosur gjëra mbi shpinë dhe duke më akuzuar kot. Ska gjë se unë e marr me sportivitet

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm