Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Ditë zie për familjen, Sabri Fejzullahu jep lajmin e hidhur!

po lexohet

Dita e sotme është shumë e trishtë për këngëtarin legjendar Sabri Fejzullahu.

Ai ka humbur vëllain e tij, Shefki Fejzullahu dhe lajmin e hidhur e ka ndarë me të gjithë në rrjetet sociale.

“Shkove shpejtë abej! Do të më mungosh shumë.
Të Zotit jemi, tek ai do të kthehemi!
Shpirti yt u bëftë dritë”, ka shkruar Sabriu krahas fotos, ku shfaqet  me të vëllain.

Nuk dihet nëse ky i fundit vuante nga ndonjë sëmundje, por mesazhet ngushëlluese kanë qenë të shumta, edhe nga emra të njohur të skenës shqiptare.

 

View this post on Instagram

 

Shkove shpejtë abej! Do të më mungosh shumë. Të Zotit jemi, tek ai do të kthehemi! Shpirti yt u bëftë dritë

A post shared by Sabri Fejzullahu (@sabrifejzullahu_official) on

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm