Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Dita sot nis me temperatura të larta, por do të ketë reshje shiu në këto vende

po lexohet

Moti do të jetë me diell në zonën perëndimore dhe vranësira në relievet malorë të pasuara nga reshje shiu në formën e stuhive.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3-0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të mbeten të larta.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  16/34°C

Zonat e ulëta  17/38°C

Zonat bregdetare 20/36°C./

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm