Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

”Ding Ding” e Luizit dhe Getoarit na kujton këtë këngë të njohur (Video)

po lexohet

Getoar Selimi dhe Luiz Ejlli janë bërë bashkë dhe kanë publikuar këngën ”Ding Ding”. Fituesi i ”Big Brother Albania Vip 2”, erdhi me një stil shumë ndryshe, larg baladave, duke sjellë një këngë ritmike për sezonin e verës.

Në teskt Luizi përmend edhe fjalët që iu bënë hit në BBVip, si ”çapaçule”, apo ”Luiz Baba”.

Imazhi i ngjyrshëm dhe i plotë me energji tregon dy këngëtarët në një sfond të freskët dhe të gjallë, premtues për një klip që mbart një frymë të re dhe një ndjesi feste.

Mirëpo në rrjet, po qarkullon se kënga e dyshes është e ngjashme me turken e Acar dhe Kayra Kayan ‘Yalniz Kaldin’.

 

Mendoni se kanë ngjashmëri?

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm