Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Detaje të reja nga dasma Luiz-Kiara, kush është këngëtarja e njohur që do të këndojë për çiftin

po lexohet

Luizi dhe Kiara do të martohen mbrëmjen e sotme, ceremoni kjo që do të zhvillohet në taracën e Bashkisë së Tiranës.

Do të jetë pikërisht kryebashkiaku Veliaj që do të drejtojë ceremoninë e martesës, e cila do të zhvilohet pak pas mesnate.

Vip Magazine ka mësuar se çiftit do të ketë një surprizë mjaft të bukur.

Do jetë këngëtarja Elvana Gjata, e cila do të këndojë për çiftin e ri.

/Vip-Magazine.al/

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm