Sunday, May 28, 2023

|

Detaje të reja nga dasma Luiz-Kiara, kush është këngëtarja e njohur që do të këndojë për çiftin

po lexohet

Luizi dhe Kiara do të martohen mbrëmjen e sotme, ceremoni kjo që do të zhvillohet në taracën e Bashkisë së Tiranës.

Do të jetë pikërisht kryebashkiaku Veliaj që do të drejtojë ceremoninë e martesës, e cila do të zhvilohet pak pas mesnate.

Vip Magazine ka mësuar se çiftit do të ketë një surprizë mjaft të bukur.

Do jetë këngëtarja Elvana Gjata, e cila do të këndojë për çiftin e ri.

/Vip-Magazine.al/

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm