Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Çfarë po planifikojnë për finalen? Ish-banorët e “BBV2” udhëtojnë me autobus (FOTO)

po lexohet

Mbrëmjen e djeshme ish-banorët e këtij edicioni të dytë të Big Brother janë mbledhur së bashku dhe nga pamjet që kanë qarkulluar nëpër rrjete sociale, të cilat ata vetë i kanë publikuar, duket se kanë udhëtuar me autobus.

Se çfarë kanë planifikuar këtë ende nuk e kemi zbuluar ama duket se janë argëtuar shumë.Ekskluzivisht për “Fan Club”, ish-banorja Kiara Tito zbuloi se në natën finale të “BBV” do të ketë një celebrim mes saj dhe Luizit. Gjithashtu tregoi edhe disa detaje të tjera rreth asaj mbrëmjeje.

 

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm