Sunday, May 28, 2023

|

Çfarë po planifikojnë për finalen? Ish-banorët e “BBV2” udhëtojnë me autobus (FOTO)

po lexohet

Mbrëmjen e djeshme ish-banorët e këtij edicioni të dytë të Big Brother janë mbledhur së bashku dhe nga pamjet që kanë qarkulluar nëpër rrjete sociale, të cilat ata vetë i kanë publikuar, duket se kanë udhëtuar me autobus.

Se çfarë kanë planifikuar këtë ende nuk e kemi zbuluar ama duket se janë argëtuar shumë.Ekskluzivisht për “Fan Club”, ish-banorja Kiara Tito zbuloi se në natën finale të “BBV” do të ketë një celebrim mes saj dhe Luizit. Gjithashtu tregoi edhe disa detaje të tjera rreth asaj mbrëmjeje.  

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm