Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Njihuni me këmbimin valutor, ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

po lexohet

Sot, më 29 prill 2024, dollari amerikan blihet me 93.8 lekë dhe shitet me 94.7 lekë.

Euro blihet me 100.7 lekë dhe shitet 101.3 lekë.
Franga zvicerane këmbehet në blerje me 102.6 lekë, ndërsa në shitje me 103.6 lekë.

Paundi britanik blihet me 117.3 lekë dhe shitet me 118.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68.5 lekë, ndërsa në shitje me 69.8 lekë.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm