Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

Çfarë po ndodh në Rinas? Avionët probleme me uljen, bëjnë xhiro në ajër

po lexohet

Një situatë e pazakontë është regjistruar këtë të dielë në aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Rinas, ku disa avionë nuk po munden të ulen dot në pistë.

Siç mund të shihet dhe nga pamjet e “FlightRadar”, avionët e linjave të ndryshme që vijnë nga vende si: Praga, Gjeneva, Brukseli, Roma, Milano, Viena dhe Pisa, bëjnë xhiro në ajër në pamundësi për të kryer ulje në pistën e Rinasit.

Nuk dihet se cila është arsyeja që avionët bëjnë rrotullime mbi hapësirën ajrore të territorit shqiptar dhe nuk ulen.

të fundit

Sa para merr Sarah Berisha për një postim në Instagram?

Sarah Berisha, një prej blogereve më të dashura, nëpërmjet një interviste të zhvilluar mbrëmjen e djeshme ka folur lidhur...

të ngjashëm