Thursday, February 2, 2023

|

spot_imgspot_img

Çfarë po ndodh me euron dhe dollarin? Këmbimi valutor për ditën e sotme

Më të lexuarat

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Dollari amerikan këmbehet me 109.1 lekë në blerje dhe 111.1 lekë në shitje.

Euro blihet me 116 lekë dhe shitet 117.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 131.3 lekë dhe shitet me 133.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 117.1 lekë, ndërsa në shitje me 118.6 lekë. Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 81 lekë dhe në shitje me 83.3 lekë.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit