Thursday, February 2, 2023

|

Paparazzi

Evi Reçi dhe Kledi Hysa kapen ‘mat’, fotografohen pranë njëri-tjetrit

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP” dhe modeli Kledi Hysaj prej disa kohësh përflitet për një lidhje me këngëtaren dhe moderatoren Evi Reçi. Fillimisht në...

Sherr në zonën “VIP” te “Sunny Hill” në Tiranë, Romeo Veshaj përplaset me biznesmenin

Një përplasje fizike ka ndodhur në një prej zonave “Vip” të festivalit “Sunny Hill” në Tiranë. “Kryefjala” ka shkruan se ngjarja ka patur si protagonist...

Këngëtari i njohur shqiptar kapet mat me Melisën e Përputhen (FOTO)

Kastriot Rexha ose i njohur si Majk, që pas ndarjes nga partnerja e tij Majlinda Zeka me të cilën ka dhe një djalë, është...

FOTO/ Ende s’e kanë pranuar ribashkimin, Bora Zemani kapet sërish mat, detaji që lidhet me Donaldin

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pasi përfliten se janë ribashkuar. Ndonëse ata nuk kanë konfirmuae...

VIDEO/ Dua Lipës i ndodh e papritura gjatë koncertit, rrëzohet në mes të skenës

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa, është rrëzuar në skenë. Rasti ndodhi në Itali gjatë turit të saj “Future Nostalgia”. Këngëtarja me origjinë shqiptare mblodhi shumë...

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kapen “mat” bashkë, pamjet që u bënë virale në rrjet (VIDEO)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kapur mbrëmë “mat” në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ata kanë qenë të ftuar në sfilatën e stilistit të njohur...

Ish e dashura e Robert Berishës konfirmon lidhjen e re/ Pas deklaratave për artistin, modelja seksi rigjen dashurinë

Jessica Kadiu u bë e njohur në vendin tonë pas historisë me Robert Berishën. Kur ky raport nisi, dukej si një dashuri e re...

Justin Timberlake i kthehet keq paparacit pasi ai pyeti për shtatzëninë e Britney Spears

Një video e Justin Timberlake me një paparac është bërë virale në internet, pasi ky i fundit e pyeti për shtatzëninë e ish të...

Artikujt e fundit