Saturday, August 13, 2022

|

Britney Spears feston ditëlindjen e 40-të në pushime romantike me të fejuarin, Sam Asghari

Më të lexuarat

Ajo shkoi në Meksikë për të festuar ditëlindjen e saj të 40-të me të fejuarin të mërkurën.

Dhe Britney Spears dhe Sam Asghari dukej se po shijonin pak kohë për t’u çlodhur dhe për të kaluar pushime nën në diell, kur u panë të shtrirë në plazh në Cabo San Lucas.

Ylli i popit dhe dashuria e saj u panë gjithashtu duke kaluar kohë të mrekullueshëm gjatë një udhëtimi në mbrëmje në një jaht.

Britney dhe Sam qëndronin afër dhomës së tyre, e cila kishte pamje nga plazhi.

Ajo postoi më parë një foto të balonave të argjendta të rregulluara kundër një dritareje ku shkruhej “Gëzuar ditëlindjen Britney”.

Dukej se zogjtë e dashurisë e kalonin pjesën më të madhe të kohës duke u shtrirë në diell mbi karrige plazhi, të vendosura krah për krah, shkruan DailyMail.

Britney e mbajti veten pjesërisht të mbuluar gjatë gjithë pasdites me një peshqir të bardhë plazhi, por nën të kishte veshur bikini të kuqe.

Çifti kishte me vete disa punonjës për të plotësuar nevojat e tyre, si dhe miqtë që i shoqëronin.

Sam u pa duke bërë një pushim në ballkonin e dhomës së tyre, ndërsa një mik ishte shtrirë në një kolltuk qëndronte pranë tij.

Një burim i afërt me çiftin tha për People se pushimet në jug të kufirit ishin pikërisht ajo që Britney kishte nevojë pas shpërbërjes së konservatorit të saj.

“Britney ishte shumë e emocionuar. Ajo i pëlqen pushimet në plazh dhe nuk ka qenë në Meksikë për shumë vite”, tha burimi.

“Ajo është mirë. Ajo po kujdeset për veten si fizikisht ashtu edhe mendërisht. Sam është mbështetësi i saj më i madh. Ajo thjesht pëlqen të jetë me të”, shtoi burimi.

Fundi i konservatorit të saj kufizues erdhi gjithashtu pikërisht kur marrëdhënia e tyre po lulëzonte, së fundmi u fejuan.

“Ajo ndihet shumë me fat që po kalon ditëlindjen e saj të 40-të me të. Koha kaq e përsosur për të qenë jashtë konservatorit. Ajo ndihet e bekuar në shumë mënyra”, tha tutje ky burimi.

Krijuesja e hitit “Toxic”, pak javë më parë u lirua nga kujdestaria 13-vjeçare e babait të saj.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit