Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Bora Zemani realizon videon e veçantë: Si po e mbështet Romeon

po lexohet

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e ‘Big Brother VIP Albania’ ku finalistë janë Romeo, Egla, Meritoni, Juli dhe Heidi.

Andaj për këtë edhe Bora Zemani po tregon mbështetje maksimale për kunatin e saj Romeon.

Ajo ka realizuar një video teksa dëgjohet kënga e tij duke i treguar ndjekësve të saj që të votojnë Romeon.

Shikojeni videon për më shumë.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm