Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

“Bëmë seks unë, e dashura dhe shoku im, pasi u largova ata vazhduan të…”

po lexohet

E dashur Deidre: Seksi me të dashurën time ka qenë një fatkeqësi që kur pata një natë pasioni me të dhe shokun tim të shkollës.

Fantazia ime më e madhe ka qenë gjithmonë të kem një treshe.

Ne të dy jemi 31.

Ne ishim në shtrat duke folur për seksin dhe çfarë do të donim të bënim për t’i shijuar gjërat një pasdite dhe unë ndava ëndrrën time të seksit.

Ajo qeshi me zë të lartë, por tha: “Do të isha gati për këtë”.

Nuk mund ta besoja fatin tim.

Më pas ajo filloi të fliste për lidhjen me një djalë tjetër kur ideja ime ishte të gjeja një grua tjetër për të shkuar në shtrat.

Por lypësit nuk mund të jenë zgjedhës, kështu që thashë se do të përpiqesha t’i zgjidhja gjërat.

Në pijetore një natë duke luajtur pishinë me shokun tim, ia përmenda.

Ai është beqar, 30 vjeç dhe një burrë zotëri – e dija se do të thoshte po.

Fundjavën tjetër, e çova të dashurën time në një bar vere dhe e kishim rregulluar paraprakisht të takonim shoqen time atje.

Ne pimë pije, pastaj u kthyem në banesën e të dashurës sime dhe pamë një film të keq.

E dashura ime filloi të më puthte dhe më pas kaloi te shoku im.

Ne hymë në dhomën e gjumit ku gjërat u bënë shumë të avulluara, por për mua, papritur u ndjeva keq.

Ata po bëheshin intime dhe nuk më pëlqente.

Hyra në kuzhinë për një gotë ujë.

U ktheva pak minuta më vonë dhe ata ende po bënin seks.

Mendoj se duhet të kishin ndaluar kur e kuptuan se nuk isha i lumtur.

Pse nuk erdhën për të parë nëse isha mirë?

Që atëherë, e dashura ime është përpjekur të bëjë seks me mua, por unë thjesht nuk jam në gjendje.

Vazhdoj ta shoh me të në mendjen time dhe më pas është një vrasës i plotë pasioni.

Deidre thotë: Treshe tingëllojnë të padëmshme, por nuk i përshtaten të gjithëve.

Të bësh realitet fantazinë (dhe atë të të dashurës sate) është vendi ku nuk je mbërthyer.

Emocionet shpesh hyjnë në lojë ashtu siç keni gjetur.

Burrat mund të shqetësohen se nuk janë të matur dhe gratë mund të ndihen të përdorura. Një palë e tretë mund të prishë dinamikën mes një çifti të dashuruar nëse nuk janë absolutisht të sigurt se të dy duan të njëjtën gjë, përndryshe zakonisht dikush ndihet i lënë anash.

Pyete nëse ajo dëshiron t’u kthehet gjërave siç ishin.

Nëse e bën, bëji të qartë se nuk do të ketë më treshe sepse kjo ka bërë shumë keq.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm