Thursday, June 8, 2023

|

Atalanta kthehet te fitorja dhe vendos rekord në Serie A

po lexohet

Pas dy humbjeve radhazi në kampionat, Atalanta është kthyer te fitorja në javën e 6-të të Serisë A.

Bergamaskët kanë mundur në transfertë Croton-n falë një dygolëshi të Luis Muriel. Kjo ka qenë transferta e gjashtëmbëdhjetë radhazi me gol për Atalanta-n në kampionat, një rekord për klubin zikaltër.

Me tri pikë e mara sot, Gjimshiti me shokë janë ngjitur në vendin e dytë dhe kanë shkuar vetëm një pikë larg Milan-it kryesues që ka një ndeshje më pak.

Crotone mban vendin e fundit me një pikë.

të fundit

10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Është bërë e...

të ngjashëm