Thursday, June 8, 2023

|

Andi shpërthen ndaj Shqipes, ja reagimi i tij

po lexohet

Për herë të parë Andi dhe Tea i janë përgjigjur LIVE në program akuzave të Shqipes se njihen me njëri-tjetrin para programit.

Në puntatën e sotme të Perputhen, ata mohuan këtë deklaratë duke dhënë fakte se vajzat që puthet me Andin në foto është ish e dashura e rij dhe jo Tea.

Kjo e fundit tha se në momentin kur është bërë fotoja ka qenë në Fier duke bërë gjimnazin dhe nënmoshë.

Nga ana tjetër vetë Andi u shfaq shumë i irrituar duke u shprehur se më këtë postim Shqipja ka cenuar privatësinë e ish të dashurës së tij.

“Do i thoja vetëm dy fjalë kësaj vajze që ka nxjerr këtë gjë. Në radhë të parë ti vijë turp sepse vajza e huaj duke cënuar privatësinë. Ne nuk e dijmë nëse ajo vajzë është e martuar apo beqare dhe po i shkatërron jetën”, tha Andi.

Ata i bëjnë të dy thirrje Shqipes të heq dorë dhe të mos kërkojë vëmendje, ndërsa Tea thotë se xhelozia për Andin ka qenë ajo që e ka shtyrë të gënjejë për diçka të tillë.

Për të qenë më transparentë, në studio është bërë një krahasim midisi profilit të Teas dhe vajzës që shfaqet duke puthur Andin në foto dhe duken qartë dallimet mes tyre.

të fundit

10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Është bërë e...

të ngjashëm