Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

A është shtatzënë? Luana Vjollca shuan kureshtjen e fansave (FOTO)

po lexohet

Një video e publikuar sëfundmi në Tik-Tok nga Luana Vjollca, ku ajo dukej me barkune  rrumbulakosur, bëri që menjëherë në rrjet të qarkullonin aludimet për një shtatzani të mundhshme.

Por ka qenë vetë Luana e cila ka sqaruar se si qendron e vërteta, duke theksuar se fryrja e barkut vjen ngaqë ka ngrënë shumë.

Dua t’ju njoftoj se trupi im s’është perfekt. Kur ha shumë, më ndodh përherë kjo fryrja që besoj i ndodh edhe shumë gocave të tjera dhe është kaq e bukur. Kështu që, për të gjitha vajzat me barkun e madh, jeni super të bukura dhe ju dua të gjithave”, shkroi në një postim në Instagram Story.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm