Saturday, August 13, 2022

|

A është ky një mesazh për Borën? Atdheu publikon foton dhe habit me veprimin e fundit(FOTO)

Më të lexuarat

Atdhe Xharavina, ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’ është përfshirë në situatën Bora-Donald-Beatrix.

Mendohet se ai mund të ketë pasur diçka me Borën, por të dy e kanë mohuar kategorikisht.

Pavarësisht se e ka mohuar, Atdheu hedh gjithmonë dyshime me postimet e tij tendencioze.

“Ti je bora, e bukur, por e ftohtë.”

Sigurisht edhe ky postim ngre dyshime dhe mund të interpretohet si një mesazh për Borën.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit