Monday, May 29, 2023

|

A e meritonte Luizi fitoren? Kristi habit me deklaratën dhe zbulon bisedën me të: Ja çfarë më tha kur e takova

po lexohet

Ish-banori i “Big Brother VIP 2”, Krist Aliaj, ishte mëngjesin e sotëm i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku u shpreh se Luiz Ejlli e meritonte fitoren.

I pyetur nëse e ka takuar këngëtarin e njohur, Kristi u shpreh se vetëm në ambientet e Top Channel. Madje tregoi edhe çfarë i ka thënë kur janë takuar.

“Luizin e kam takuar te Top Channel, nuk ishte shumë intim domethënë. Ai më tha ‘Krist ta kishe fituar ti’”, tha Aliaj.

Ky i fundit u shpreh se Luizi e nënvlerësoi impaktin që kishte jashtë. Sipas tij, Ejlli nuk e priste fare këtë që po ndodh me të jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm