Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

A do t’i futesh politikës? Luiz Ejlli habit me përgjigjen nga qendra e votimit: Do e diskutoj me…

po lexohet

Fituesi i “Big brother VIP 2” Luiz Ejlli i është drejtuar ditën e sotme qendrës së tij të votimit në Shkodër.

I pyetur nga Top Channel, Luizi ka treguar se ditën e sotme po voton për të ushtruar të drejtën e tij si qytetar ndërkohë që nuk është i përfshirë politikisht.

“Erdha në Shkodër që të ushtroj të drejtën time si qytetar, për të votuar.

Nuk jam i përfshirë politikisht dhe nuk mendoj të përfshihem. Unë vlerësoj personin dhe nuk merrem me politikë, nëse personi është i mirë për mua është në rregull.

Nëse Beci fiton, mendon se do të jetë për shkak të mbështetjes tuaj?

Nuk mendoj që mendoj që mbështetja ime brenda shtëpisë mund të ketë ndikuar për kandidatin e Partisë Socialiste”, tha Luizi.

Do t’i futesh politikës?

Luizi: Do e diskutoj me Ramën këtë punë.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm