Saturday, August 13, 2022

|

A do të rikthehej Kiara Tito me ish-të dashurin? Përgjigjen nuk e prisnim

Më të lexuarat

Moderatorja e “Style Star Show”, Kiara Tito ka folur si rrallëherë për jetën e saj private. Ajo zbuloi se është beqare dhe se nëse ish i dashuri i saj do i kërkonte të rikthehej, ajo do e mendonte si mundësi.

“Cfarë do bëje nëse ish-i jot të kërkon të riktheheni?”, u pyet Kiara. Ajo u tregua shumë e sinqertë dhe e hapur teksa tha: Do ta rimendoja”, tha bukuroshja në “Goca dhe Gra”.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit