Sunday, May 28, 2023

|

“2 shotsa”, Luizi dhe Donaldi bashkojnë forcat, ja surpriza për publikun (VIDEO)

po lexohet

Nuk ka shumë ditë që përfundoi eksperienca e tij në “Big Brother Vip Albania” e tashmë Luiz Ejlli do rikthehet në industrinë muzikore shqiptare, sikur mos të ishte larguar kurrë.

Një super lajm erdhi sot nga moderatori dhe aktori Donald Veshaj dhe ka të bëjë pikërisht me Luizin.

Me anë të një video në Instagram paralajmëroi projektin e tyre të ri muzikor.

“2 shotsa” publikohet ditën e premte dhe më poshtë mund të dëgjoni pak nga kënga.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm