Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Ylli i Love Island shfaqet seksi në bikini

po lexohet

Ylli i Love Island, Arabella Chi ka treguar format e saj seksi në bikine Fendi të Rihannës, derisa po jeton në banesën e shokut të saj Harley Brash.

Ajo kohëve të fundit është parë me shokun e saj nga Love Island, Harley Brash.

Arabella Chi ka bërë fotografi të ndryshme sot nga karantina për të treguar asetet e saj superseksi.

Ylli i Love Island ka veshur bikine që kushtojnë më shumë se 300 euro dhe që janë nga linja e Rihannas, Fendi me ngjyrë metalike.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm