Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Vajza e Majlinda Bregut në një lidhje të re dashurie, kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën

po lexohet

Kejda, vajza e politikanes shqiptare Majlinda Bregu duket se po shijon një romancë të re dashurie.

Ajo ka publikuar në instastory një foto ku shfaqet mjaft e lumtur, krah një djali të cilin ka vendosur ta mbajë mister për publikun duke i mbuluar fytyrën me një emoji.

Kohët e fundit ajo ka qëndruar larg vëmendjes publike, duke u fokusuar te studimet. Pak muaj më parë, Kejda festoi 25 vjetorin e saj të lindjes në një festë madhështore me miq dhe të afërm.

Ajo ishte mjaft e komentuar disa vite më parë për lidhjen e saj me Erik Fullanin. Çifti asokohe zyrtarizoi lidhjen duke shkuar deri në bashkëjetesë, por pas disa problemesh të vazhdueshme, vendosën t’i japin fund lidhjes.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm