Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

“I dashuri po të tradhton tani!”, Megi Pojani çudit me reagimin e pazakontë

po lexohet

Tradhtia ishte tema që u trajtua këtë të premte në podkastin “Mekast” të motrave Pojani.

Nisur nga karakteri i saj shpërthyes, Megi çudit me rrëfimin se si do të reagonte nëse në regjistrim do të mësonte se i dashuri i saj

“Nëse mua do të më ndodhte një gjë e tillë dhe ti do të më thoje, unë do e mbaroja me qetësinë më të madhe këtë regjistrim, do ta mbaroja deri në fund.

Mbase nuk do të jem 100% e fokusuar tek ju, por nuk do të reagoja fare, do të shkoja në shtëpi do të përpiqesha të flija, do të flija apo jo nuk e di dhe të nesërmen do të bëja sherrin më të madh që mund të bëja ndonjëherë në jetën time dhe më pas do të ndahesha”, tha Megi.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm