Friday, September 22, 2023

|

spot_img

“Unë një zemër kam”! Kristi duket se ka rënë në dashuri, nuk do më të largohet nga Shqipëria

po lexohet

Kristi ka zbuluar sot në “E diell” se është duke u njohur me një vajzë.

Ai u shpreh se nuk do të largohet nga Shqipëria dhe kjo mesa duket është arsyeja.

“Kush të mban në Shqipëri?”, e pyetën Kristin.
“Unë një zemër kam, 1 mund t’a jap”, u përgjigj Kristi, duke nënkuptuar se ka nisur një njohje.

“Pra zemra është e zënë?”- u pyet Kristi.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm