Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

“Unë me pambuk e ti me gurë”/ Plas sherri në BBV, Rike debaton me tone të larta kundrejt Heidit

po lexohet

Ditën e sotme Rike është shprehur e zhgënjyer për të gjitha vajzat në shtëpi, pasi sjelljet e tyre i duken të shtirura dhe fallco. Ajo fillimisht pati një debat me Dean, ku i thotë se banoret nuk dinë të mbajnë qëndrim me njëra-tjetrën pasi zihen. Më pas Rikja ka filluar të konflikohet edhe me Heidin ku shprehet se është mjaft e zhgënjyer nga sjellja e saj.

Rike: Ti më ke zhgënjyer vërtetë mua

Heidi: Ua tani nuk do flej natën se kam zhgënjyer Riken

Rike: Unë me pambuk e ti me gurë, vetëm ty të paskam parë.

Heidi: Këtu duan dashuri me zor.

Rike: S’jam keq për dashurinë tënde.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm