Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

U bënë prindër të një vajze, Mariza Ikonomi publikon foton e parë krah partnerit! Këngëtarja i bën urimin e veçantë

po lexohet

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi dhe partneri i saj, Blendi Greço pak muaj më parë u bënë prindër të një vajze.

Artistja mbajti të fshehtë si lidhjen e saj të dashurisë ashtu edhe shtatzëninë.

Ndërsa në Ditën e Babait, këngëtarja Mariza Ikonomi ka publikuar foton e parë krah partnerit.

“Gëzuar ditën e babait, partneri im i përjetshëm në krimin (prindëror)! 😜💙

Gezuar babin me te mire !!!”, shkruan ajo, krahas imazhit bardh e zi.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm