Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Tre shenjat e Horoskopit që kanë shumë gjasa të fejohen deri në fund të muajit gusht

po lexohet

Gushti, i cili tashmë ka filluar, sjell shumë surpriza të këndshme për jetën e dashurisë së një shenje të zodiakut.

Sezoni i Luanit që po kalojmë është periudha më romantike e vitit dhe kjo do të thotë se flirti, dashuria dhe momentet romantike do të hyjnë dinamikisht në jetën tonë.

Nëse jeni beqarë dhe prisni që një dashuri e madhe të vijë në jetën tuaj, lexoni më poshtë cilat 3 shenja me fat kanë shanse të larta për t’u fejuar deri në fund të muajit dhe për t’i dhënë lamtumirën vetmisë.

Dashi

Jeni i pari në zodiak dhe i pari në listën e shenjave që kanë shumë mundësi të takojnë një dashuri të madhe këtë muaj! Planetët po punojnë për ju dhe Dielli, Venusi dhe Jupiteri po lëvizin në mënyrë të favorshme që ju të krijoni kushtet e duhura që të mos mbeteni të ankuar në lidhjet tuaja të dashurisë. Vera tashmë po shkon mirë për ju personalisht, por tani bëhuni gati sepse do ta shihni jetën tuaj të dashurisë duke u nisur! Edhe nëse qëndroni këtu dhe nuk shkoni me pushime, mos u zhgënjeni sepse do të gjeni mënyrën dhe shoqërinë për të kaluar një kohë të paharrueshme. Yjet parashikojnë një njohje shumë interesante që do të çojë në një marrëdhënie të zjarrtë! Dash, filloni të buzëqeshni tani!

Peshorja

Ju Peshoret do keni fat dhe mundësi edhe në dashuri. Jupiteri do ju favorizojë gjithashtu pasi do të jetë në shtëpinë e 7-të të marrëdhënieve dhe do të funksionojë në mënyrë të favorshme për jetën tuaj të dashurisë. Në përgjithësi këtë muaj do të argëtoheni shumë si me pushime ashtu edhe këtu në qytet dhe do të keni shumë sugjerime për daljet ku jo vetëm do të kaloni një kohë fantastike por edhe do të njihni njerëz të rinj. Njëri prej tyre do të tërheqë interesin tuaj dhe do të ndjeni një emocion të madh! Mos u shqetësoni tërheqja do jetë e ndërsjellë dhe gjërat do rrjedhin shumë lehtë. Kënaquni me flirtin dhe dashurinë dhe bëhuni gati për të pritur vjeshtën më të dashuruar se kurrë!

Peshqit

Së fundmi, Peshqit romantikë dhe të ëmbël me Jupiterin në shtëpinë tuaj të dytë dhe Mërkurin në shtëpinë tuaj të 7-të të marrëdhënieve do të bëhen shumë romantikë dhe tërheqës dhe do t’i keni të gjithë sytë mbi ju. Do të takoni shumë njerëz të rinj dhe ndoshta një nga këto njohje do të zhvillohet në diçka shumë të mirë dhe të fuqishme.

të fundit

Deklarata e fortë e “Zogut të Tiranës”: Gjysma e shqiptarëve janë gay

Djemtë në Tiranë po kujdesen më shumë për pamjen e tyre sipas një vëzhgimi nga Zogu i Tiranës. Në lidhjen...

të ngjashëm