Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

“T’ju vijë turp”/ Momenti kur mbështetësit e Bashës tentojnë të godasin deputetët e PD (VIDEO)

po lexohet

Këto janë pamjet e tensioneve dhe përplasjeve gjatë natës në mbledhjen e grupit të PD mes mbështetësve të Bashës dhe deputetëve.

Pamjet që shihni tregojnë sherrin mes demokratëve pasi një grup deputetësh braktisën mbledhjen e Kryesisë, që do të diskutonte për kryetarin e ri të PD-së.

Në videon e siguruar tregohen momentet kur mbështetesit e Bashës tentojnë të godasin deputetët dhe më vonë edhe gazetarët.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm