Tuesday, December 7, 2021

|

“Të lutem mi hiq…”/Arjola bën rrëfimin tronditës: Abortova binjakët, tentova edhe të vras veten

Më të lexuarat

Meri Shehu bën parashikimin e yjeve, këto shenja nuk i kanë punët mirë

Dashi Eklipsi i Diellit ne Shigjetar ju terheq si nje vrime e zeze me gravitetin e saj te fshehtë ne rrugetime te paditura nese nuk...

Nuk ka më dyshime nëse është Bora apo Beatrix/ Merr fund gjithçka, Donaldi shuan përfundimisht zërat dhe tregon vendimin

Dyshja më e komentuar e ditëve të fundit është edhe Donaldi dhe Beatrix. Spektaklin e sotëm ata u përpoqën t’i japin fund njëherë e...

Është ndarë nga Romeo? Vajza e Niko Peleshit tregon si qendron e vërteta me vetëm një foto

Vajza e Niko Peleshit, Aleksia është tashmë një ndër personazhet më të diskutuar në mediat rozë. Shkak për këtë është bërë lidhja e saj...

Ndarja e bujshme mes Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, e bija Era jep lajmin befasues!

Era Saraçi, vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit zbuloi më shumë nga jeta e saj në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Era...

Debati i ashpër në shtëpi mes Arjolës dhe Antonelës, nuk do e besoni por arsyeja e vërtetë është Atdheu

Debati mes Antonelës dhe Arjolës ka vijuar edhe ditën e sotme dhe në këtë spektakël është konfirmuar arsyeja e vërtetë. Sipas Antonelës arsyeja është Atdheu...

Ky edicion i “Big Brother Vip” më shumë se gjithçka tjetër ka shërbyer për të treguar anët njerëzore dhe përditshmërinë e shumë personazheve që publiku është mësuar t’i ndjekë vetëm nën filtrin e spektaklit dhe ekranit.

Të shumta kanë qenë rastet kur ata kanë ndarë me njëri-tjetrin eksperienca, vështirësi dhe moment të tjera të rëndëisshme nga jeta e tyre.

Përgjatë mëngjesit të sotëm ishte Arjola ajo që rrëfeu për disa prej banorëve se ka vuajtur nga depresioni si pasojë e ndarjes nga babai e tre fëmijëve të saj.

Më tej ajo tregoi se njëkohësisht me këtë periudhë të vështirë ishte edhe shtatëzanë me binjakë, të cilët si rrjedhojë e situatës vendosi që t’i abortonte.

‘’Shkova tek mjekja dhe i thash që s’mund t’i lind këta fëmijë dhe të lutem mi hiq. Gënjeva dhe thash se babai i tyre ishte dakort, por për shkak të një udhëtimi pune nuk ishte prezent’’,- rrëfeu ajo.

Arjola shtoi se kjo periudhë nuk zgjati pak, edhe gjatë shtatëzanisë së saj të katërt aktorja pranoi se ka konsumuar pafund alkool dhe cigare, derisa edhe njëherë ka tentuar të vrasë veten nëpërmjet mbidozës në ilaçe./Top Channel

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Pu pu pu, shihemi në gjyq”, Flori Mumajesi i bën kërkesën e papritur Eni Çobanit (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Anxhelina katër ditë më parë publikuan videoklipin  e tyre, i cili përmban dy këngë “Anash x Doja”. Këto dy projekte muzikore...

“Tani do fillojë goditja”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’ dhe ‘drithëron’ politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar vizitën në Tiranë të të dërguarit të Posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escoba. Ngjela në një intervistë...

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...