Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Rebeshe shiu

Etiketim: rebeshe shiu

Rrebeshe shiu, stuhi dhe borë/ Ja si parashikohet moti për ditën...

Ditën e martë dhe të mërkurë do të kemi mot të paqëndrueshëm me reshje shiu me intensitet mesatar e lokalisht të lartë. Reshjet do...