Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Raste

Etiketim: raste

Thyhet rekordi me të infektuar nga koronavirusi në vend, ja sa...

Dy persona kanë humbur jetën në vendin tonë si pasojë e Covid-19, një shifër kjo më e ulët krahasuar me ditët e fundit. Ndërkohë...

Shifra të frikshme me të infektuar dhe viktima në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike të Covid19. Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 561 testime...