Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Rafting

Etiketim: rafting

Jeni gati për sporte në ujë? Më 12-14 Gusht në Pogradec...

Nëse je i apasionuar pas sporteve ujore dhe do të kalosh një verë ndryshe, në Pogradec do zhvillohet për herë të parë “Canoe Racing”,...