Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Pushim

Etiketim: pushim

Rama bën njoftimin e rëndësishëm për qytetarët, a do të jetë...

Administrata Publike, përveç ditës së nesërme që është pushim zyrtar, do të jetë pushim dhe të premten. Vendimi është marrë nga kryeministri Edi Rama, i...

A do të jetë pushim e hëna e 27 nëntorit për...

Qeveria ka vendosur që dita e hënë, 27 nëntor, të jetë ditë pushimi për punonjësit e administratës shtetërore. Dita e punës, 27 nëntor, do të...