Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Protesta

Etiketim: Protesta

Foto që po shpërndahet me shpejtësi, ky është i vetmi protestues...

Qytetarët po protestojnë sërish sot para Kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve. Protestë që nisi në orën 11:00 dhe që është paralajmëruar se do të...

“Dil këtu”, Rama u përgjigjet protestuesve: S’dua të dëgjoj sharje, jam...

Protestuesit ndodhen para kryeministrisë, ndërsa Edi Rama po u përgjigjet pyetjeve përmes një lidhjeje live në facebook-un e tij. Një prej tyre i ka...