Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Prostitucio

Etiketim: prostitucio

Shfrytëzonin vajzat shqiptare për prostitucion, shkatërrohet banda në Itali

Policia italiane ka shkatërruar një bandë prostitucioni me shqiptarë dhe italianë, që vepronte në Bologna. Mediat fqinje raportojnë se në pranga kanë rënë 11...