Sunday, February 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Drejtori i shkolles

Etiketim: drejtori i shkolles

Kafshime buze dhe SMS në mes të natës, si ngacmonte drejtori...

Çdo ditë po shënohen raste të reja ngacmimesh seksuale ndaj vajzave të mitura. Një tjetër ngjarje u regjistrua në një shkollë në Stropckë të...