Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Angli

Etiketim: angli

Po shkonte te i fejuari në Angli, kush është 24-vjeçarja që...

Një grua e re e cila vdiq në kufirin mes Anglisë dhe Francës i dërgoi një mesazh në Snapchat të fejuarit të saj duke...

Ka gol në finalen e Euro 2020, mësoni kush shënoi(VIDEO)

Luke Shaw fantastik, ndëshkon Italianë që në minutën e dytë në finalen e EURO 2020. Festë e madhe në Wembley, ku është i mbushur me...