Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Angela merkel

Etiketim: angela merkel

“Gjendja është dramatike”/ Shtyhet ‘lockdown-i’ në Gjermani dhe ashpërsohen rregullat

Prej ditësh u diskutua për shtyrjen e masave kufizuese ndaj koronavirusit. Tani kancelarja Merkel dhe kryeministrat e landeve ranë dakord për ashpërsimin e rregullave....