Sunday, July 14, 2024

|

Ballina Etiketimet Andi Lila

Etiketim: Andi Lila

A do të futet Andi Lila në ‘BBV3’ për të rregulluar...

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare të futbollit Andi Lila dhe gazetari i njohur i sportit Alban Xhihani, të ftuar në një studio televizive kanë komentuar...

Andi Lila bën gjestin emocionues, fton dy lojtarë ukrainas familjarisht të...

Ish-lojtari kombëtares tonë, Andi Lila ka bërë një gjest të jashtëzakonshëm ditën e djeshme. Lila ka bërë një postim në rrjetin e tij social Instagram...