Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Andi dhe melisa

Etiketim: Andi dhe melisa

“Mendove se shpëtove nga unë…”- Andi dhe Melisa nuk i kursejnë...

Lidhja e Andi Shehit me Melisa Lleshin ka pasur shumë ulje e ngritje. Çifti nuk ka nguruar që këtë ta tregojë përmes postimeve në...