Tuesday, July 16, 2024

|

Ballina Etiketimet Ananas

Etiketim: Ananas

Ekspertët paralajmërojnë! Ky frut është i ndaluar për ata që vuajnë...

Dietologia, Helena Solomatina, ka përshkruar përfitimet për trupin tonë për konsumin e ananasit dhe disavantazhet e vërejtura. Sipas dietologes, ananasi përmban acide organike që mund të irritojnë...