Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Aleksandër Arvizu

Etiketim: Aleksandër Arvizu

Sherri në Elbasan dhe përplasja e Ilir Metës me policët /...

Ish-ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Aleksandër Arvizu ka komentuar zhvillimet më të fundit në politikën shqiptare. Ai ka bërë apel politikës shqiptare...