Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Albina Kelmendi

Etiketim: Albina Kelmendi

Albina Kelmendi flet për Luizin: Është artist i jashtëzakonshëm, sikur ta...

Albina Kelmendi, artistja shqiptare që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision këtë vit, ka folur për eksperiencën e saj në festivalin e fundvitit. Ajo u...

Me votat e publikut, Albina dhe familja Kelmendi përfaqësojnë Shqipërinë në...

Albina dhe Familja Kelmendi do të përfaqësojnë Shqipërinë në Eurovision 2023. Ajo ka marrë votat maksimale nga publiku duke qenë e preferuara e shqiptarëve...