Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet AKU

Etiketim: AKU

Gripi i shpendëve, reagon AKU: Produktet dhe nënproduktet e mishit janë...

AKU njfoton se ka bërë kontrolle të vazhdueshme të produkteve në tregjet shqiptare pas shfaqjes të gripit të shpendëve në vende të ndryshme të...