Wednesday, June 19, 2024

|

Ballina Etiketimet Aktorja

Etiketim: Aktorja

Aktorja e njohur turke në pritje të ëmbël? Veprimi i bashkëshortit...

Dy aktorët e njohur turk Neslihan Atagül dhe Kadir Doğulu ngritën dyshimet se mund të jenë në pritje të fëmijës së tyre të parë,...

Zhduket në mënyrë misterioze aktorja e njohur, në kërkim prej tre...

Tanya Fear, e cila është bërë e njohur me rolin e saj në “Doctor Who” ka humbur kontaktet në Kaliforninë Jugore. Aktorja u pa...

Aktorja turke bën rrëfimin tronditës: Më ka përdhunuar babai kur isha...

Aktorja e njohur turke, Melissa Dongel, që luan  në serialin “Sen Çal Kapim” ka bërë një rrëfim tronditës. Ajo ka treguar sesi kur ka...