Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Akti normativ

Etiketim: Akti normativ

Covid-19/ Miratohen dy ndryshimet e reja në aktin normativ, sa parashikohet...

Kuvendi miratoi sot me 90 vota pro, 14 kundër dhe 4 abstenim disa ndryshime në aktin normativ, me vendosjen e protokolleve të rrepta për...