Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Aida Topalli

Etiketim: Aida Topalli

Ervis Martinaj po përgatiste hakmarrjen për Brilantin, tradhtia, roli i “bosëve”...

Nga Aida Topalli Që prej më shumë se një muaji, të gjitha faqet e para të gazetave, edicionet informative, emisionet dhe panelet televizive, gëluan me...