Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Adem Ramadani

Etiketim: Adem Ramadani

Arti në zi/ Vdes në moshën 33 vjeçare muzikanti shqiptar (Foto)

Vdes në moshën 33 vjeçare muzikanti shqiptar. Ka ndërruar jetë këngëtari dhe autori i shumë këngëve Ylber Aliu. Lajmin e dhanë figurat publike përmes postimeve...